04 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

118872249435 takip no'su ile 30 Ocakta İstanbul Avrupa yakasından gönderimi yapılıp, Anadolu yakasında tarafıma ulaşmasını beklediğim kargom 4 Ocak akşamı olmasına rağmen elime ulaşmadı.

Daha önce oluşturtduğum kayda ek olarak sorgulama yapıldı, son aktarma istasyonunda dağıtım için kuryeye verilememiş. Dosya durumunu, ya da ait olduğu başlığı sorguladığımızda kayıp
başlığı altında olduğunu söylediler. Bunun üzerine tekrar sorduk ve ürünün şuan için kayıp olduğu bilgisini teyit ettiler.

Benim için hem maddi hem de manevi değeri olan kargom Yurtiçi Kargo tarafından kaybedildi! Kargomun acilen bulunmasını talep ediyorum!

Ömer 34 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 08 Şubat 2014

    Kargom halaa kayıp. Yurtiçi kargodan kimse ilgilenmedi. Tam bir rezalet. Bir daha asla Yurtiçi kargo ile çalışmam , çevreme de uzak durmasını söyleyeceğim..

  • Ömer 05 Şubat 2014

    Açıklama derken? Ben açıklama değil çözüm bekliyorum. Ne gibi bir açıklama yapılmış acaba, kargonun kayıp statusunde oldugu mu? Onu zaten anladık. Kaybedilmiş. Nasıl kaybettilerse, o şekilde bulunsun ve kargom bana iletilsin. Benim isteğim budur.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön