Yurtiçi Kargo Kargom Kayboldu!

Mehmet Ali B. |

8 Şubat 2013 tarihinde Yurtiçi kargonun İskenderun şubesinden adıma Derince şubesine gönderilen kargonun kayıp olduğunu 19 Şubat 2013 bugün itibariyle öğreniyorum. Dün kargonun durumu hakkında bilgi almak için her iki şubeyi de aradım. Ancak 3-4 aradan sonra şube yetkilileriyle görüşebildim. Derince şubesini aradığımda bize böyle bir kargo ulaşmadı denildi. İskenderun şubesi ise 11 Şubat 2013 tarihinde kargonun Derince şubesine ulaştığını söyledi.

Bugün tekrar Derince şubesini aradım ve kargonun kayıp olduğunu öğrendim. Bu 11 gün içerisinde kargonun durumu hakkında bana hiçbir bilgi verilmedi. Kaybolan evrak nedeniyle Yurtdışı vizesine başvuramadım. Dahası uçak biletim yanacak. Mağdurum.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali B.
  21 Şubat
  12:29

  Sorunun çözümü için tatmin edici hiç bir açıklama yapılmadı. Evrağın kayıp olduğunu ve araştırma başlatıldığını şubeden öğrenmiştim zaten. Müşteri hizmetleri sadece şubeyi teyit etti. Şikayete cevap vermiş olmanız sorunu çözdüğünüz anlamına gelmez.

 • 20 Şubat
  16:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri