21 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Hasarlı Teslim Edildi

Orijinal kutusunda garanti kapsamında onarılmak üzere 10.01.2014 tarihinde Yurtiçi Kargo aracılığıyla Dörtyol'dan İstanbul'a gönderilen dizüstü bilgisayarımın taşıma esnasında hasar görmesi üzerine Yetkili servisin kargoyu teslim almaması ve taşımadan kaynaklı hasarların antlaşmaları gereği Yurtiçi Kargo'dan tahsis edilmesi gerektiği beyan edildi. Bende kargoyu teslim almayıp gerekli yazışmayı yapmama rağmen bugüne kadar ne Yurtiçi Kargo nede Asus firması aralarındaki antlaşmaya rağmen sorunu üstlenmedi.

Kargomu hala teslim almadım. En son birde Yurtiçi kargodan ihtarname aldım. Bugüne kadarki yazışmalarım bir dosya şekline elimde mevcuttur. Bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.

Burak 182 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Şubat 2014

    Sayın yetkili yurtiçi kargonun şikayetim üzerine çözüme yönelik yaptığı işlem ''kargoya ilişkin tazmin dosyanız olumsuz sonuçlanmıştır'' cümlesinden ibarettir. Böyle ne olduğu belirsiz bir ifadeyle sorun çözülmüş mü oluyor. Şikayetimi yineliyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön