Yurtiçi Kargo Kargom Hala Teslim Edilmedi...

Mustafa M. |

İnternet üzerinden yaptığım alışveriş sonrası kargom dün itibariyle eve gelmesi gerekiyordu. Bütün gün evde insan olmasına rağmen mesai saatleri bitimi itibariyle bana SMS ile evde olmadığınız için kargonuzu Kocasinan şubesinden alacaksınız bilgisi geldi.

Çağrı Merkezini aradım mesai saatleri dışıydı. İnternetten kargo gelişi saatine baktım 14:08 diyor ve evdeydik kesinlikle. Bu yapılan ayıptır. Acilen o kargo bana teslim edilmelidir ve baktım Kocasinan şubesiyle ilgili çok sayıda şikayet var. Ben yol parası verip neden Kocasinan şubesinden kargoyu alayım ben hatalı değilim ki.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  17:12

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Mustafa M.
  10 Eylül
  20:18

  Bugün öğlen saatlerinde Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini 6. aramam sonrası düşürdüm. Kocasinan Şubesi'ne ulaşamadığımı belirttim. Bana gün içinde kendileri ulaşınca bana geri döneceklerini söylediler ama yine mesai saati bitti ve geri dönüş olmadı. Kocasinan Şubesinin telefonlarından birisi kullanım dışıdır ve diğeri de kaç kez aramama rağmen açan olmamıştır. Hizmet kalitesi bu kadar düşürülemez. Para veriyoruz biz aldığımız ürünlere ve teslim aşamasında hep bir sıkıntı. Bana yarın sabah saatlerinde geri dönüş yapılmasını bekleyeceğim. İlgili birisi okuyorsa bu sorunu çözsün. Evde olmasam bu kadar sinirlenmem hata bende derim gidip alırım ürünümü. Twitter dan da yazdım geri dönüş yok.