20 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Hala Gelmedi!

Kargom bana bugün teslim edilmesi gerekiyordu fakat 19:21 itibarı ile hala gelmedi.-Hasta olduğumdan dolayı da dışarı çıkıp 100 m ilerimde teslim edilen şubeye gidip 100 m sizde 100 km olarak mı iş görüyor diyemedim . Ayrıca müşteri hizmetlerini 5-6 kez aradım mutlaka bugün gelecek dediler ne gelen var ne soran ne teslim edilen.

Şubede telefonları açan yok. Belki 15-20 kez aramışımdır. Müşteri olarak hiç memnun değilim.Ayrıca 24 saat'te teslim nerde. Trafikte yok. malum sokak arası cadde boş hatta bizde ışıklar bile yok. Az önce kargom neredeye baktım kargo teslim edilmedi çıktı komedi. Şikayet kısmına şikayet yazdım göndere tıklıyorum gitmiyor muş.hız.telefonu açan yok.

Mehmet 12 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 21 Mart 2013

    Kargomu kendim gidip aldım.Gönderici (arena bilgisayar)adresi eksik yazmış ve telefon numarası vermemiş.Bu konuda yurtiçi kargoda hata yok.Şikayet ilgili firma tarafından bana dönüldü konu hakkında(iletişim kopukluğu) gereğinin yapılacağı söylendi.Gelecek bir kargom daha var.bakalım süreç nasıl işleyecek...Kompozisyon sonucu belli değil.şikayetten yaklaşık 2 gün sonra arandım. Giriş (şikayetle ilgili hızlı dönüş olması) güzel.gelişme ve sonuç iyi çıkarsa haklıya hakkı verilir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön