28 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Gönderilmedi!

24.02 tarihinde J 414088 tesellüm fişi ile teslim ettiğim kargo, henüz ilettiğim yere ulaşmadığından dolayı Yurtiçi Kargo ile iletişime geçtim. Verilen bilgide 24.02 tarihinde teslim ettiğim kargonun 25.02 tarihinde fatura edildiği bildirildi. Konunun nedeni ile ilgili açıklama yapılamadı. Buna ilaveten kargomu iade için Trendyol'a göndermiş olmama rağmen, telefonda başka bir yere iletildiği bilgisini aldım.

Çağrı Merkezi ile yaptığım görüşmede, konu ile ilgili tarafıma açıklama yapılamadı.

Burumcuk 26 Okunma

Cevaplar

  • Burumcuk01 Mart 2013

    Firmanın verdiği cevap; ürünün yanlış yere gönderildiği, bulunduğu zaman iade edileceği v.s. zaman verilmiyor, maddi kayıp olduğu söylendiğinde ise, istenirse şubeye dilekçe ile başvurulabileceği şeklinde. Şubeye telefonla bile ulaşmak mümkün değil, ayrıca ben maddi talepte bulunmak istemiyorum sadece taahütlerini yerine getirsinler! pazartesi günü teslim ettiğim ürün ne zaman gönderdiğim yerde olacak bana lazım olan bilgi bu ama veren yok!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön