04 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Kargom Geri Gönderilmiş.

İstanbul Pendik'te oturuyorum ve bizim bölgeye maalesef Dolayaba şubesi bakıyor. Kargom dağıtıma çıkıyor ve mesajın sizi evde bulamadık diye bana ulaştığı gün ben akşama kadar evdeyim ve apartman münferit olmasına rağmen ve daire numaram belli olmasına rağmen kapı zilim çalınmıyor. Güya ben evde yokmuşum haberim yok olmadığımdan gelmişler ama beni bulamamışlar. Ertesi gün bayram zaten gidip alamıyorum! Tabi kargo geri dönüyor, araya bayram giriyor, ben tatile gidiyorum, ürünü alamıyorum. Kargoyu firmaya geri gönderiyorlar!

Bu sorunu bu şube ile 2.kez yaşadım. Soruyorum şimdi size; ben şubeye gelip alacaksam yalandan evde bulamadık numaraları ile gelmeyip not bırakmayıp kargomu geri götürecekseniz siz ne işe yaramış oluyorsunuz? Artık nefret ediyorum firmanız dan. Bu durumu şikayet ettim 2 kere toplantıdaydım ulaşamadılar diye daha da aramadılar! Kime kime şikayet edeceksin ki!

Zeynep 84 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep'in Teşekkür Mesajı14 Temmuz 2017

  Müşteri hizmetleri konu ile ilgili dönüş yaptı. Sanıyorum bu bayiyi uyarmıştır. En azından döndü ya diğer firmalar dönüş bile yapmıyor, teşekkürler!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Ağustos 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Zeynep04 Ağustos 2016

  Diğer bir konu daha çok taze. 01 Ağustos'ta iş yerime gönderilen karşı ödemeli kargo için gönderen kişi 37 TL ödeyeceğimi söyledi. Güvenliğe 50 TL bıraktım ve kargom İstanbul samandıra şubesi tarafından faturasız 40 TL ödeme alınarak teslim edildi. Göndericiye söylediğimde mümkün olmadığını yk ile görüştüğünü benden 6-7 TL aldıklarını söylemişler. Ben samandıra şubesini aradım ve neden makbuz ya da fat bırakmadıklarını sordum. Bana saçma sapan ceplar verdiler ve faturamı 2 gün boyunca göndermediler. Dün tekrar aradım ve el ile düzenlenmiş ve yeni düzenlenmiş 40 TL bedelinde bir fat kesip telefonuma görüntü şeklinde attılar. 3 TL çok sorun değil ama 3 TL eksik versek ürün teslim etmeyen firmanız neden böyle katakulliler çeviriyor anlam veremedim doğrusu. Ayrıca ödeme yapılınca fat fiş bırakma zorunlulukları olan şubeye neden bırakmadınız dediğimde, gerektiğinde gelir bizden alırsınız deniliyor! Ayrıca güvenlik aldığı için bırakmamıştır deniliyor savunma aynı bu şekilde! O halde beni aratıp çağırtmaları gerekli ama bekleyen ve işini düzgün yapan maalesef kimse yok! Lütfen gereğini yapın artık çünkü firmanızla yaşadığım bu tarz sorunlar 1 değil 2 değil. Artık gerçekten aptal yerine konulmaktan çok sıkıldım. Şubeleriniz siz her ne kadar kurumsalız deseniz de bunu yalanlar biçiminde bir performans sergilemekte ve bizleri çıldırtmakta. Konu ile ilgili üst bir müşteri hizmetlerinden telefon bekliyorum çünkü bir önceki hatta daha önceki kargolardaki sıkıntılar ile ilgili bana kimse dönmedi! Müşteri hizmetlerinizde maalesef işini yapmıyor.

 • Zeynep04 Ağustos 2016

  Diğer bir konu daha çok taze. 8 Ağustos'ta iş yerime gönderilen karşı ödemeli kargo için gönderen kişi 37 TL ödeyeceğimi söyledi. Güvenliğe 50 TL bıraktım ve kargom İstanbul samandıra şubesi tarafından faturasız 40 TL ödeme alınarak teslim edildi. Göndericiye söylediğimde mümkün olmadığını yk ile görüştüğünü benden 6-7 TL aldıklarını söylemişler. Ben samandıra şubesini aradım ve neden makbuz ya da fat bırakmadıklarını sordum. Bana saçma sapan ceplar verdiler ve faturamı 2 gün boyunca göndermediler. Dün tekrar aradım ve el ile düzenlenmiş ve yeni düzenlenmiş 40 TL bedelinde bir fat kesip telefonuma görüntü şeklinde attılar. 3 TL çok sorun değil ama 3 TL eksik versek ürün teslim etmeyen firmanız neden böyle katakulliler çeviriyor anlam veremedim doğrusu. Ayrıca ödeme yapılınca fat fiş bırakma zorunlulukları olan şubeye neden bırakmadınız dediğimde, gerektiğinde gelir bizden alırsınız deniliyor! Ayrıca güvenlik aldığı için bırakmamıştır deniliyor savunma aynı bu şekilde! O halde beni aratıp çağırtmaları gerekli ama bekleyen ve işini düzgün yapan maalesef kimse yok! Lütfen gereğini yapın artık çünkü firmanızla yaşadığım bu tarz sorunlar 1 değil 2 değil. Artık gerçekten aptal yerine konulmaktan çok sıkıldım. Şubeleriniz siz her ne kadar kurumsalız deseniz de bunu yalanlar biçiminde bir performans sergilemekte ve bizleri çıldırtmakta. Konu ile ilgili üst bir müşteri hizmetlerinden telefon bekliyorum çünkü bir önceki hatta daha önceki kargolardaki sıkıntılar ile ilgili bana kimse dönmedi! Müşteri hizmetlerinizde maalesef işini yapmıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön