Yurtiçi Kargo Kargom Geri Gitti!

İbrahim G. |

Bolu-Köroğlu şb bizim mobil bölge teslimatçımızdır. Pazartesileri gelirler. Ayın 20 sinde kargom geldi aradım. Pazartesi geleceğiz dediler. Gelemezseniz haberim olsun dedim. Pazartesi 15. 10 da aradım gelmeyeceğiz, yollar kötü dediler. Madem bilgi verseydiniz gönderim adrese teslim olmazdı, hafta sonu birine zorda olsa aldırdım. Geri yollamayın dedim. 27 kasım çrş aradım. Başka kargom da gelmişti. Aradım. 2 kargom da sakın geri gitmesin dedim. Bacanak almaya gitti.

Tek kargo vermişler. 308069671328. 1si 16:43 şubede teslim, diğeri 18:55 iade için araç bindirme bu nasıl iş? Adrese Teslim diyor ama genelde ben çoğu zaman şubeden aldırıyorum. Adrese teslim farkı da cabası, ödemiş oluyorum. İlginize.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  28 Ekim
  16:35

  Berbatsızınız

 • İbrahim G.
  17 Mart
  15:19

  tavsiye edilmez.

 • İbrahim G.
  17 Mart
  15:18

  en sonunda gittim il merkezinden kargoyu başkasına aldırttım ve dolmuşlardan gönderttim..Tavsiye etmiyorum.

 • İbrahim G.
  05 Aralık
  16:30

  3 aralık çarşamba aradım ...bayan var dedi....minübüsle eniştem almaya gitti....yok die geri çevrdi,le,,, telefonu ordaki beye ver dedim...verdi, bayan var dedi dedim...yok deyip geri yolladı...akşama keşen şb arayıp fatura nosunu verdim...eniştemi boşa geri yollamşlar...ertesi gün yine minübüsle gitti aldı.,,,yazıhaneden yolladı...çok kötü çalşışanşlar.............

 • İbrahim G.
  01 Aralık
  00:17

  hala bir değişme yok...kargonuz sıfırlandırma şubesinde bekletiliyor yazıyor....iyi ki içinde gıda yok,,,iyiki havalar soğuk.

 • 29 Kasım
  16:24

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri