Yurtiçi Kargo Kargom Gelmiyor...

Burak O. |

Çanakkale'den, Ankara'ya 1 günde gelen kargom; 2.5 gündür adresime teslim edilemedi. Hala bekliyorum, dünden beri arıyorum; şubeyi arayınca oradan ulaşmak mümkün olmuyor kurdukları telesekreter sisteminden dolayı, gayet sinir bozucu bir durum.

Merkez çağrı sistemini aradığımda ise verdikleri cevap, ilk gün dağıtılamayan kargolara öncelik verdikleri ve en kısa sürede elime ulaşacak demelerinin üzerine 2. gün geçiyor bugün. Artık bugün de teslim edemezlerse Yurtiçi Kargo kullanmayı düşünmüyorum. Diğer firmalara yöneleceğim. İlgililere duyurulur.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak O.
  13 Ağustos
  12:43

  Acaba görmedim mi diye tekrar baktım e-posta hesabıma gelen giden hiç bir şey yok sizden... İlgilendik, takip ediyoruz, biz mükemmeliz gibi göz boyamak için yalan beyanda bulunmayın. Kargo gönderi numarası: 601286844900. işinizi doğru dürüst yapın başka bir şey istemiyorum müşteri olarak. Gecikecekse de söyleyin de terbiyesizliğe, yalancılığa tahammülüm yok. Bu nasıl bir kurumsallık ya! İlgisizler topluluğu olur ancak...

 • Burak O.
  13 Ağustos
  12:34

  Bana e-posta yoluyla ile herhangi bir bildirim yapılmamıştır. Beklediğim kargo Keçiören şubesinde 4 gündür dağıtımı yapılmamıştır. Bu mu çözüm? Bana git al diyor personeliniz!

 • 13 Ağustos
  12:28

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri

 • Burak O.
  13 Ağustos
  11:11

  Bugün itibari ile teslim edilmeyen 4. güne girmiş bulunmaktayız. Adamlar teslim etmemek için mücadele veriyor sanki. Az önce Yurtiçi Kargo çağrı merkezini aradığımda aldığım cevap: " bugün de dağıtıma çıkmadı ve daha fazla mağdur olmak istemiyorsanız gidip alın kargonuzu" oldu. Bu mu sizin taşımacılık anlayışınız. Artık Yurtiçi Kargo ile mümkün olduğunca muhatap olmayacağım. Yapamıyorsanız bırakın. Bahane bile uydurmaya gerek duymuyorlar, pişkin pişkin teslim edemiyoruz diyorlar adrese teslim kargomu. Hakkım varsa helal etmiyorum size! Gidip kendim alacağım lanet olsun... Ankara gibi bir şehirde böyle bir sistemsizlik olmaz arkadaş. Beceriksizler...