Yurtiçi Kargo Kargom Gelmedi Ve Hakkında Bilgi Alamıyorum

Bir Mertkan D. |

Verilen kargo 10 gündür bana ulaşmadı. Gönderi sorgulamada adıma teslim edildiği yazılmış ancak o tarihte adreste hiç kimse yoktu! Ne bir bilgilendirme yapıldı ne de olay sonrası telefonlara çıkıldı. 3 Gündür telefonla ulaşmaya çalıştığım şubede nedense telefon açan yok! Müşteri temsilcisini aradığımda şubeye ulaşamıyorum en iyisi gidip siz bakın diye dalga geçiyor! Kargomun peşinden şube şube koşacaksam ne diye size para ödeyeyim! Benim adıma nasıl imza attırılıyor ve ürünüm şuan nerede hiçbir bilgim yok! Kargomun olması gerektiği gibi bana teslim edilmesini istiyorum lütfen gerekeni yapın.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bir Mertkan D.
  02 Ağustos
  12:24

  Çözüme yönelik olarak yaptığınız gerekli işlemler ve aksiyonlar maalesef bana gönderilmedi açıklama yapılmadı. Şubenizi tam 2 saat boyunca durmadan aradım ve bilerek meşgule verdiler beklemeye aldılar ve en sonunda zorla telefon açtılar. Kargo teslimini yapan kişi yıllık izinde olduğundan ulaşamıyolarmış. Siz kendi aranızda iletişim kuramıyorken bizimle nasıl iletişim kuracaksınız hiç bilmiyorum! Ürünüm halen bana ulaşmadı, ve ulaşacağını zannetmiyorum...

 • 27 Temmuz
  12:34

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri