Yurtiçi Kargo Kargom Gelmedi ve Çağrı Merkezine Ulaşamıyorum!

Merve A. |

17 Temmuz tarihinde İdefix adlı kendini 'Türkiye'nin en çağdaş' (!) kitapçısı olarak tanıtan siteden verdiğim sipariş, 22 Temmuz'da Yurtiçi Kargo'ya verildi. 29 Temmuz'da halen elime ulaşmış bir kargo bulunmamaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için minimum 10 kişilik bir sıra beklemek zorunda kalınmasına rağmen, 2 kez bana geri dönüş yapacağını söyleyen görevli dönmemiş, maillere de hiçbir cevap vermemişlerdir.

Maillere, yapılan alışveriş tutarının büyüklüğüne göre cevap verdiklerini düşünmekteyim.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve A.
  03 Ağustos
  11:49

  Sikayetim, kargoyu gonderen sirketin (Idefix), talep edilmesine ragmen musteriye saglayamadigi kargo bilgilerinden dolayi cozume ulasamamistir. Kargo halen kayiptir.

 • 01 Ağustos
  09:34

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Merve A.
  31 Temmuz
  09:38

  Idefix adli sirket ile calisan Yurtici Kargo\'nun, aslinda kargolanmamis kargolari kargoya verildi olarak gosterdigini dusunmekteyim. (Bu bilgilendirme idefix tarafindan yapilmaktadir) Zira idefix kendi kargosunu kendi sisteminde gorememis, kargo sirketi durumdan bi\'haber durumdadir. Sonuc olarak elime ulasan kargo olmamistir. Insanlari magdur etmekten baska bir hizmet verilmemektedir iki sirket tarafindan da.