Yurtiçi Kargo Kargom Elime Ulaşmadı!

Mustafa Ş. |

Kocaeli Gebze şubenizden bu sabah tarafımı arayan 0533 504 9*** numaralı kuryeniz tarafımı aramış ve adresimin neresi olduğunu sormuştur. Kuryeye adres bilgilerimi tekrar ettim ve burayı bildiğini ürünü getireceğini bildirmiştir. Bu saat oldu elime hala ulaşmadı. İdefix firmasına mail attım. Sonuç olarak bana ulaşılamamış ve kargom şubeye geri gitmiş. Gidip kargodan almam gerektiği bildirilmiştir. Lütfen kargomu ivedi olarak tarafıma ulaştırın.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  05 Kasım
  08:37

  hiç bir çözüm yapılmadı her gün gönderiyi getireceğim diye aranıyorum 17:30 a kadar iş yerindeyim yurtiçi kargo genel merkezden aradılar gelecek diye gelmedi kocaeli gebze şubenizden 2 kere aradılar gelecek diye gelmedi bölge müdür yardımcılarınıza mail attım gelecek dediler gelmedi bu nasıl bir sorumsuzluktur. 1 hafta oldu sayın yurtiçi kargo yetkilileri bir gönderiyi istanbul beşiktaştan alıp gebzeye teslim etmek bu kadar uzun mu sürüyor bu teslimat süresine adamlar afrikaya teslimat yapıyor.

 • 04 Kasım
  10:08

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri