21 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargom Bir Türlü Gelmiyor!

Kocaeli Şekerpınar şubenize teslim edilen kargom bir türlü hareket etmiyor. Müşteri hizmetlerinizi ve şubenizi defalarca aramama rağmen bir sonuç alamadım. Tek söyledikleri şey kargonuz 21 Ekim'de tarafınıza kesinlikle teslim edilecektir denildi fakat kargo Kocaeli'nden hareket bile etmemişken tarafıma nasıl teslim edilecek. Şaka değil bugün 5 gündür kargo aynı yerde hareket yok mantıklı bir cevap bekliyorum.

Faruk 27 Okunma

Cevaplar

 • Faruk02 Kasım 2016

  Defalarca şikayet etmem üzerine siparişim 2 gün önce kargolandı ve az önce teslim aldım. Tahmin ettiğim gibi önceki takip no. sanal imiş.

 • Faruk31 Ekim 2016

  Hala cevap bekliyorum arayan soran yok.

 • Faruk24 Ekim 2016

  Çok uzun sürdü bu incelemeniz. Ne olduğunu ben anlatayım size. Satıcı firma böyle bir kargoyu şubenize hiç vermedi. Ödediğim ücretin hesaplarına geçmesi için teslim ettiklerini söylediler. Ve kargo takip no paylaştılar. İşin ilginç tarafı sanal bir kargo takip no.yu siz nasıl oluşturup yanılttınız beni. Şebeke olarak mı çalışıyorsunuz?

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön