27 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Bir Haftadır Yanlış Adreste Bekletiliyor!

Morhipo'dan alığım çantayı iade etmek için Yurtiçi Kargo Esenler şubesinden Morhipo'ya gönderdim fakat şubede çalışan personelin sorumsuzluğundan kargom Morhipo'ya değil Markafoni'ye gönderildi.

Yaklaşık 1 haftadır Markafoni şubesinde bekletilen paketim için 4 defa Yurtiçi Kargo'yu aradım. Her defasında yanlışlığın düzeltileceği söylendi fakat hala kargom Markafoni şubede beklemekte. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini her aradığımda yaklaşık 5 dk. telefonda bekletilmekteyim. Bu yapılan müşteriye saygısızlıktır!

Üsame 25 Okunma

Cevaplar

  • Üsame 02 Ocak 2014

    gönderi takibi yaptığımda ürünümün teslim edildiği yazıyor. gönderen kişi benim, orada yazana göre teslim alanda benim. ne yazık ki ürün bana gelmedi. gelmesi de gerekmez zaten. ürünü morhipo'ya göndermeniz gerekir. yoksa kargoyu kaybettiniz de beni mi oyalıyorsunuz? 14 gün oldu. ben hala bu kargoyla uğraşıyorum. az önce müşteri hizmetlerini aradım ve tam 8 dk bekledim kimseyle görüşemedim. bu yapılan saygısızlıktan başka bir şey değil.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Aralık 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön