Yurtiçi Kargo Kargom Bir Haftadır Yanlış Adreste Bekletiliyor!

Üsame B. |

Morhipo'dan alığım çantayı iade etmek için Yurtiçi Kargo Esenler şubesinden Morhipo'ya gönderdim fakat şubede çalışan personelin sorumsuzluğundan kargom Morhipo'ya değil Markafoni'ye gönderildi.

Yaklaşık 1 haftadır Markafoni şubesinde bekletilen paketim için 4 defa Yurtiçi Kargo'yu aradım. Her defasında yanlışlığın düzeltileceği söylendi fakat hala kargom Markafoni şubede beklemekte. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini her aradığımda yaklaşık 5 dk. telefonda bekletilmekteyim. Bu yapılan müşteriye saygısızlıktır!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Üsame B.
  02 Ocak
  21:55

  gönderi takibi yaptığımda ürünümün teslim edildiği yazıyor. gönderen kişi benim, orada yazana göre teslim alanda benim. ne yazık ki ürün bana gelmedi. gelmesi de gerekmez zaten. ürünü morhipo'ya göndermeniz gerekir. yoksa kargoyu kaybettiniz de beni mi oyalıyorsunuz? 14 gün oldu. ben hala bu kargoyla uğraşıyorum. az önce müşteri hizmetlerini aradım ve tam 8 dk bekledim kimseyle görüşemedim. bu yapılan saygısızlıktan başka bir şey değil.

 • 28 Aralık
  10:11

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri