Yurtiçi Kargo Kargom Beş Gündür Hala Teslim Edilmedi!

Şahin T. |

908368591710 gönderi kodlu kargo Cumartesi İstanbul'dan tarafıma gönderildi. Pazartesi Sur şubesine ulaşan kargo, aynı gün teslimat şubesi olan Diyarbakır Dicle Şubesine gönderildi. Saat 11 civarı arabaya yüklenip teslim edileceği bilgisini şubeden aldım ve beklemeye geçtim. Maalesef akşam olunca kargonun yarın gönderileceği söylendi.Salı günü bekledim arada şubeye telefonla arıyorum ve yolda, gelecek, teslim edilecek gibi sözlerle kargoyu hala beklemeye devam ediyorum.

Saat 17:00 civarlarında defalarca telefonla denememe rağmen(237 66 10) sürekli meşgul.En sonunda cep telefonu numarasına ulaşıyorum ve şubeden muhakkak teslim edileceği söylendi ve hala bekliyorum ve sizi şiddetle kınıyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  11:49

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri

 • Şahin T.
  01 Temmuz
  13:05

  Açıkçası 5 günlük teslimat süresi için söylenecek hiçbir söz bu durumu kurtarmaya yetmiyor.

 • Şahin T.
  26 Haziran
  15:05

  İnşallah bundan sonraki gönderilerde aynı sorunu yaşamam. Çünkü gerçekten 5 günde teslimat oldukça can sıkıcı.

 • 26 Haziran
  14:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri