27 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Beş Gündür Adrese Ulaşmadı!

Uzun uzun şikayet yazmayacağım sonuçta çözüm üretemiyorsunuz ve aynı cevabı kopyala yapıştır gibi vereceksiniz. Çok klişe. Uzun lafın kısası kargom 5 gündür ofisinizde, bu andan sonra da getirseniz ben almam zaten. Artık sizinle de çalışmayacağım. Hepsi bu kadar. Şimdi adet yerini bulsun diye o klişe cevabı verin. Bu konuda iyisiniz. Devam. - Müşteriye ulaşılamadı demişsiniz yok öyle bir şey 7/24 bu adresteyim. İlk kez gelmiyorsunuz.

Berk 40 Okunma

Cevaplar

  • Berk 27 Ağustos 2013

    Alınacak aksiyon değil yapılacak aksiyon olur. Yan oda da çaldı ben gidene kadar kesildi, daha önce de bir tüketicinin şikayetinde belirttiği gibi adet yerini bulsun diye arıyorsunuz herhalde. Her neyse zaten neden arıyorsunuz adresim belli sizin yeriniz belli ürün de 6 gündür sizin ofisinizde arayıp bana ne diyeceksiniz ki. HepsiBurada yetkililerine yazıyorum iptal etmek istiyorum diyorum onlardan da ses yok. Nereye düştüm ben böyle anlamadım ki.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön