18 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargom 6 Gündür Şubede Bekletiliyor.

İnternet üzerinden satın almış olduğum ürün, 6 gündür Marmara Ereğlisi Yurt İçi Kargo Şubesinde bekletilmektedir. Şube ile teslim edilmesi gereken adres arasında en fazla 1 km mesafe bulunmaktadır. Mesai saatleri içerisinde farklı bir ilçede çalıştığım için, şubeye gitme imkanım olmadığı için şubeye gidip kendim alamadım. Günlerdir şube telefonlarını arıyorum, telesekreter birkaç dakika oyaladıktan sonra aradığınız telefona ulaşılamıyor diyerek telefonu kapatıyor.

Şubeye telefon ile ulaşamadığım gibi, Yurtiçi Kargo web sitesi üzerinden şikayetimi dile getirdiğim halde tarafıma dönüş dahi yapılmadı. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefonunu aradığımda ise telefona çıkan hanım efendi bana sadece şube telefonun verdi ve konuyla pekte alakadar olmadı. Yurtiçi Kargo'nun bu sorumsuzluğu karşısında hiçbir muhatap bulamadım.

Turgay 57 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 24 Kasım 2016

    Yurt içi kargoden gelmesini beklediğim bir kargom daha var. Marmara Ereğlisi şubeniz aynı sorumsuzluğu yine yapmaktadır. 356060238192 nolu gönderim sabah Saat: 8.30 dan Akşam 23:00 a kadar açık olan Gül Büfe isimli iş yerime sözde getirilmiş de alıcı bulunamamış. bir de utanmadan yalan beyanda bulunuyorlar. Marmara Ereğlisindeki Yurtiçi Kargo şubenize ne zaman ciddi bir uyarıda bulunacaksınız. Bir kargo teslimat sorunu daha yaşamaya başlamış bulunmaktayım. Üstelik şubenize 500 metre mesafede bulunuyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön