12 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargom 5 Gündür Taşıma Durumunda...

Yurtiçi Kargo İstanbul/Altınşehir şubesi nasıl çalışıyor anlaşılacak gibi değil. 04 Ekim'de gönderilen kargom 05 Ekim'de ellerinde olmuş, sonrasında kargo taşıma durumunda işaretlenmiş 1 haftada kargoyu taşıyamamışlar:) Gülüyorum artık sinirden, eşeğe bile yükleselerdi 3-4 gün önce adresime gelmiş olurdu Altınşehir'den. Adresime mesafe 5 km'yi geçmez. Böyle hizmet anlayışı olamaz. Aynı ay içinde 15 günden uzun süre de Yurtiçi Kargo Zeytinburnu şubesi teslimat yapmamıştı, meğer tüm personeli toplu işten çıkmış. Kargo şirketi mi iflas ediyor, sorun ne bilemiyorum ama yapamayacaksınız bu işi, bırakın arkadaş. Zeytinburnu şubesini call center'a şikayet etmiştim, bana bugün şubeye ulaşın haber verin diye, ben telefondayken şubeye ulaştılar biz sizi arayacağız dediler, 1 hafta sonra arkadaşım gitti kargodan kendisi aldı. Altınşehir şube sen de kargoyu almamızı mı bekliyorsun?

Sarp 21 Okunma

Cevaplar

  • Sarp24 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo Altınşehir şubesinin 14 Ekim 2016 tarihinde saat 15:00'te teslimat yaptığı sisteme işlenmiş olup, kargo tarafıma iletilmemiştir. Bununla birlikte sitenin güvenlik kayıtlarında Yurtiçi Kargo'nun belirtilen gün boyunca siteye aracının dahi gelmediği tespit edilmiştir. Bu konuyla ilgili Yurtiçi Kargo'dan açıklama yapılamadığından, suç duyurusunda bulunacağımı bildirmek isterim.

  • Sarp14 Ekim 2016

    Şikayetimle ilgili arayıp, burada yazanı aynen dinlemek istediklerini söylüyorlar. Sonra her zamanki gibi şube ile irtibata geçip size cep telefonunuzdan ulaşırız diyorlar. Bakın yine aramayacaksınız, hem benim şikayetim belli, neden çözüp de beni aramıyorsunuz dediğinizde, meğer ki sebep belli o kadar çok Şikayetvar ki, arayıp yalandan dinliyorlar sonra da bir belgeymiş gibi Sikayetvar.com'a aradık bilgilendirdik işlemini yapıyoruz diyorlar. Arkadaş 24 saati geçti hala şubene ulaşamadıysan kapat o dükkanı... Bu senin şuben değil mi? Şubeniz kapanmış haberiniz var mı dediğimde de, öyle mir araştıralım diyorlar, o bile sisteme işlenmemiş. Sanıyorlar ki oradaki şubeleri hala aynı adreste. Yok kardeşim şubeniz kapandı orada değil, ben size söyleyeyim. çözüm filan ürettikleri yok kargom nerede başka şey duymak istemiyorum ben.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön