27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargoların Adrese Teslim Gelememesi Şubeden Zorla Aldırılması.

Bu daha önce de başıma gelmişti. Yurtiçi Kargo çoğu zaman kargo göndereceği kişiyi bırakın aramayı, eğer o adreste çok gönderi yoksa ''uğradık yoktunuz, telefonu açmadınız, adres eksik, tel eksik. '' vs. gibi uydurmalarla kandırmaya çalışıyorlar. Eğer bir kargo adrese gelip evde yoksanız, kapıya bir yazı yapıştırır. Kargomun süresi uzayınca merak edip bakmasam adrese ulaşamadıklarını öğrenemeyeceğim, artık gönderime ne olursa olsun.

22 Ekim 'de Yem Kitapevi'nden kitap sipariş verdim. Kargo ücreti olarak adrese teslim ödedim. Ancak şu an Yurtiçi Kargo yetkilileri adres eksikliği var pakette numara yazmıyor dediler. Yem Yayınevi'ne ben bütün bilgilerimi doldurmuştum, onlara da gerekli maili attım dedikleri gibi. Pakette adres ve telefon yazmaması mümkün değil. Kargo ücretini ödedim, adresime gelmedi ve ben almak zorundayım. Lütfen artık bıktık Yurtiçi Kargo'nun böyle insanları savuşturmasından.

Büşra 53 Okunma

Cevaplar

  • Büşra28 Ekim 2016

    bugün beni aradiniz kargom dağıtıma cikcak diye adresimi tekrar teyit ettik ancak ben şubeyi aradım oradaki çalışan yine umursmaz bir ses tonuyla kimsenin orayi aramadigini yem ve yurt içi kargo dahil söyledi ve hala oradan almam gerektgini söylüyor bende müşteri hizmeterini aradım yetkili dağıtıma cikmadgni soyle yani. Kimsenn birbirinden haberi yok beni kim aradi o zaman ya da şubeye neden bilgi gitmiyor bir kitap alayim dedim burnumdan geldi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön