25 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Kargolarımı Hep Alakasız Kişilere Teslim Ediyor!

İki sefer, Yurtiçi Kargo'dan hizmet almak zorunda kaldık. Biri babamın kredi kartının yenisinin gönderilmesi, diğeri de internetten aldığım ürünün teslimatı. İkisinde de aynısını yaptılar, kredi kartını başka birine, aldığım son kalan ürünü de ismimle adresimle alakası olmayan birine verdiler.

İlkinde şanslıydık kart kullanılmamıştı, ikincisinde ürün kullanılmış, param iade edilecek dendi. Böyle bir çalışma şekilleri var. Alıcı ismiymiş, adresmiş onlar için önemsiz detaylar. İnsanları böyle mağdur ediyorlar.

Son bir mesaj attım artık tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Bu arada ürün 23'ünde elimde olacaktı ve son kalan üründü.

Halil 82 Okunma

Cevaplar

  • Halil 26 Ocak 2014

    Neyse çarşamba günü tüketici haklarına başvuruyu yapmış olurum. sanki internet çevirisi gibi, "müşterimize alınacak aksiyonlar". yazılı olarak açıklama yapmışlar,tamamen yalan bir cevap, bende çarşamba günü yapıcam, sizin anlayacağınız dilden.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ocak 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön