Yurtiçi Kargo Kargolarım Evime Teslim Edilmiyor.

Volkan D. |

Herhangi bir şubenin sorumluluk alanında olmayışından dolayı İzmit merkezdeki evime kargolarım Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmiyor. Marina şubesinden kendim teslim almak zorunda kalıyorum. Genel merkeze, bölge ofisine durumu bildirmeme rağmen bir aksiyon alınmadı. Verdiğim siparişler var, bir örnek takip numarası ekledim. Bundan sonrakilerin evime teslim edilmesi için şubelere gerekli direktifin verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan D.
  20 Eylül
  09:23

  Firma şikayetle ilgilenmedi. Kendi çabalarımla düzeltme yaptım. Bulunduğum yere şu an Yahyakaptan şubesi bakıyor. Ancak bu şube sorunlu bir şube. Gönderileri çok geç teslim ediyor. İstanbul'dan İzmit'e kargonun teslim edilmesi 4 günü geçiyor. Şu an bekleyen bir sürü kargom var.

 • Volkan D.
  31 Ağustos
  09:33

  Ek olarak Serdar Mah. Diye bir adresim bulunmamaktadır. Kayıtlarınızda bu şekil bir adres kaldığı için zaman zaman kargolarım yanlış adrese gitmektedir. Bir türlü sildiremedim bu adresi. 906612890978 gönderi kodlu adresim günceldir. Adresimde belirttiğim sokak yeni açıldığı ve haritalarda veya sizin listelerinizde çıkmayacağı için alternatif olarak parantez içerisinde evimin arkasında olan sokağı yazıyorum.

 • Volkan D.
  31 Ağustos
  09:27

  Sizde hotmail adresli mail adresim vardı. Herhangi bir e-posta gelmedi. Gereksiz mail için de yok. Yurtiçi Kargo engellenen adresler içinde değil baştan onu da belirteyim.

 • 31 Ağustos
  09:13

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri