12 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargolar Teslim Edilmiyor!

Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir? Kapısına gelmeye zahmet etmediğiniz evin adresini ne hikmetse hiçbir zaman bulamıyorsunuz ya evde olmuyoruz sözde ya adres hatası ki benden kaynaklanan bir durum yok, bir suçum yok kargo şubeye geri dönüyor otomatiğe bağlamışsınız ücretini almayı biliyorsunuz. Getirip teslim eden yok! Ben mecbur muyum Alibeyköy'e gitmeye ya adres hatalıydı madem telefon numaram var niye arama gereği duymuyorsunuz?

Ne biçim bir hizmet anlayışı, kalitesizlik, iş ciddiyeti sıfır bir kargo şirketi. Diğer kargolar takır takır evi buluyor bir siz bulamıyorsunuz çok sami misiniz gerçekten bu yaşadığım kaçıncı problem ya bu kadar kusurlu bir kargo şirketi daha görmedim hayatımda hakkımı helal etmiyorum...

Rabia 37 Okunma

Cevaplar

  • Rabia13 Ekim 2016

    Adamların pazartesi salı bulunduğum adrese kargoları yokmuş işin keyfiyeliğine bakar mısınız? İş ve meslek ahlakı, etiği diye bir şey duydunuz mu hiç acaba şu an merak içerisinde miyim nasıl baştan savma bir cevaptır baştan savma bir iştir bu ya parasını alıyorsan paşa paşa getireceksin yazık reziller!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön