Yurtiçi Kargo Kargolama Yanlış Yapıldı!

Murat C. |

Daha önceden kargomun bir türlü gelmemesi ile ilgi bir şikayet metni yazmıştım. Şimdi durum çok farklı. Şubeye gidip yaptığım görüşmeler sonucunda, Konya'dan gönderilen kargonun bulaşık makinesi olması gerekirken, mobilya parçaları olduğunu gördüm.

Benim siparişimin takip numarası ile gelen kargoda başkasının adı ve ürünü vardı. Ürünü teslim almadım. Ürünü satın aldığım firma ile görüştüğümde bana bir iade kodu verildi. Bu kodu şubedeki görevliye söylememin yeterli olacağını, onların gerisini halledeceğini söyledi. Fakat şubedeki görevli ne yapması gerektiğini bilmiyor. İade kodu gibi bir uygulama daha önceden görmemiş.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat C.
  01 Nisan
  19:50

  Alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmamıştır. Gün içerisinde müsait olmadığım vakitte telefon ile tarafıma ulaşıldı. Akşam üzeri aramalarını rica ettim. Mail yolu ile bilgilendirme yazısı gönderileceğini belirtti beni arayan bey. Kabul ettim. Gelen mailde de "Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. " yazıyordu. Yani herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

 • 01 Nisan
  16:17

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri