15 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Verilmemiş Onay Almak İçin Bile Aramadılar!

915877743*** nolu kargom evde olduğumuz halde size ulaşamadık diye SMS geldi. (çok küçük bir ihtimal zili duymamış olabiliriz. Geçen sene yine bu olay tekrarlanmıştı. ) O günün akşamı cenaze sebebiyle başka ile gitmek zorunda kaldık, kargoyu şubeden almaya eşimin babası gitti ama vermemişler. Paketin üzerinde alıcının telefon numarası var aramalarını söylemiş.

Arayıp onay almaktan acizler. Ben aradım 8 defa (kayıtlardan kontrol edin) açmadılar.
Telefondan onay alınması durumunda görüşme kayıtları saklandığı için olumsuz bir durumla karşılaşıldığında belgelendirilir kendileri sıkıntı yaşamazlar. Yardımcı olmak istemiyorlar.
Bu ne ilgisizliktir!

Firat 46 Okunma

Cevaplar

  • Firat16 Temmuz 2016

    Herhangi bir bilgilendirme almadım. Ayrıca ben bilgi değil ilgi istiyorum. Bi zahmet Akyol şubesini arayıp gerekli görüşmenizi yapınız!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Sayın, S. 915877743**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5960443 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön