Yurtiçi Kargo Kargo Tesliminde Gecikme!

Cigdem B. |

Kargom Yalova Yurtiçi ova şubesine 23.06.2016 tarihinde şubeye gelmiş olmasına rağmen her ne kadar evde olmamıza rağmen kapıya geldim bulamadık ibareli bir kağıt yapıştırıp gitmişler. İlgili kargo şubesini defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde çalan telefona cevap verilmemesi üzerine 444 99 99 ilgili çağrı hattına durumu üç dört kez bildirmeme rağmen hiçbir yaptırım olmadı ve hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.

Sonunda ilgili şubeye ulaşabildiğimde durumu izah etmeme rağmen cumartesi günü servis yapmalarına rağmen yine yardımcı olmadılar ve paketimi getirmediler. Pazartesi yani 20.06.2016 tarihinde sabah saat 8:30 ilgili Yalova ova şubesini tekrar arayıp paketimi ilk mesai saatlerinde getirmelerini evde olmayacağımı beyan etmeme rağmen yine de getirmedikleri gibi hiçbir şekilde yardımcı da olmadıklarını gördüm. Yurtiçi ova şubesi kesinlikle tercih etmem.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  16:43

  Sayın , B.

  102181297*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında ,

  Tarafımıza iletilen 5767462 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri yazılı olarak bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri