05 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimi Ve Telefon İhbar Problemi!

Gerek kişisel, gerekse şirket kargolarım özellikle son birkaç ay içinde sürekli gecikmeli ve iletişimden uzak şekilde teslim ediliyor. Bilmiyorum şube ile alakalı mı fakat 2 farklı şube ile iletişimim olmasına rağmen ikisinde'de problem yaşamaya başladım, başladık. Telefon ihbarlı olarak gönderilen kargolarda bile telefon ihbarı alamıyoruz. Şubeyi arıyoruz açan olmuyor. Yani 1 sene öncesine kadar çalıştığımız tek kargo firması olmasına rağmen son birkaç ay içinde sergiledikleri tavır sebebiyle artık başka kargo firmalarına yöneldik. Mecburi gelen kargolarda bile hala sıkıntı yaşıyoruz. Şikayetlerimizi şubeye iletmemize rağmen en ufak bir gelişim' de gösterilmiyor maalesef.

Tayfun 76 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 07 Mart 2015

    Kavaklı Şubesi'nde bugün itibariyle son hafta içinde 2 kargom "teslim edilemedi, şubede bekletiliyor. " uyarısıyla tarafıma ulaştırılmadan şubede bekletildi. Şubeye gidip durumu sorduğumda ise "arkadaşlar muhtemelen yetiştirememişlerdir. Ondan dolayı şubede kalmıştır" dendi. Bahsi geçen 2 kargonun tesliminde de kargonun adreste muhatap bulamama imkanı yoktu. Bu durum, tamamıyla kargo firmasının insiyatifiyle teslimi şubeden yapmak zorunda bıraktırdı beni.

  • Tayfun 07 Mart 2015

    Kavaklı Şubesi'nde bugün itibariyle son hafta içinde 2 kargom "teslim edilemedi, şubede bekletiliyor

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön