Yurtiçi Kargo Kargo Teslimi!

Ömer E. |

Ben Avcılar semtine bağlı bir eczane işletiyorum. Daha önce sizin kargo şirketinizden ve diğer kargo şirketlerinden birçok defa kargo aldım. Hatta Şanlıurfa'dan dahi koli şeklinde kargo aldım. 22.05.2015 tarihinde İstanbul içerisinden tarafıma kargo gönderildi ve hala kargoyu alamadım. 3 gün üst üste müşteri temsilcilerinizle yaptığım görüşmeler başarısız. Bana sunulan cevap benim bulunduğum bölge hizmet dışıymış. Böyle bir serbestlik hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz?

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer E.
  15 Haziran
  15:21

  Neden doğru olmayan bilgi veriyorsunuz? Kargomu göndermediniz ve alışveriş yaptığım firma daha sonra aynı kargoyu başka bir kargo firmasıyla gönderdiler. Kargomu ertesi gün teslim aldım. Lütfen halkı yanlış bilgilendirmeyin.

 • Ömer E.
  30 Mayıs
  09:32

  Sayin yetkili. hiçbir şekilde cozume ulasamadiniz. Aras Kargo ve MNG Kargo tarafıma kargo gonderebilirken, sizler ise bolgemin çok tehlikeli olduğunu belirtiyorsunuz. Halbuki ucra bir kesimde değilim. Subeniz ile aramda 2 km mesafe yok. Yetkili kisi kim ise sizde bence oturacagina koltugunda, oncelikle duzgunce sizleri denetlesin.
  Iyi calismalar

 • 28 Mayıs
  15:34

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri