11 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatını İsteyerek Yapmamak...

Sizin kadar sorumsuz bir şirket daha görmedim. Geçen hafta kargomu benden habersiz başkasına teslim ediyorsunuz, ne bir arayan ne bir haber veren var. Bugün ise aynı adrese sipariş ettiğim ürünüm, adres sorunu nedeni ile bana ulaşmadı. Aynı adrese şimdiye kadar 4 defa gelen Yurtiçi Kargo bu sefer adresi bulamadı ve bu da yetmezmiş gibi ne beni aradı ne de bir haber verdi.

Gece vakti telefonuma gelen mesaj ile konudan haberdar oluyorum. Böyle bir şirket anlayışı ne gördüm ne işittim. Her zaman adresime ulaşmasını bilen Yurtiçi Kargo keyfi olarak bana ürünümü getirmemiş ve suçu üstüme yıkarcasına adres problemi yazarak olaydan sıyrılmaya çalışmıştır. Ya şirketi yönetenleri değiştirin ya da çalışanlarınızı.

Kenan 113 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın SAYGIN, 20016822**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5919028 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön