Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatında İlgisizlik!

Şahin P. |

İnternetten bir ürün aldım, Yurtiçi Kargo ile geleceği belirtildi. Kargonun geleceği gün evde oturuyordum, kargocu gelmiş kapıya bir form bırakmış formun üzerinde geldik bulamadık yazıyordu, fakat formda doldurulması gereken alanların hiçbiri doldurulmamış. Kuryenin kim olduğu, kargonun hangi şube de olduğu, kargo takip numarası hiçbir şey yazmıyordu.

Bende çağrı merkezini aradım 15 dakika kadar bekledikten sonra müşteri temsilcisi bağlandı, kargonun bulunduğu şubenin no'sunu paylaştı. Şubeyi aradım akşam 5'te gelip alabilirsiniz dedi. Tabi şube evimede bir hayli uzak akşam 5'te gittim şubeye dağıtım yapan kuryenin henüz gelmediğini bildirdiler, 6 buçuğa kadarda kuryeyi bekledim...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin P.
  08 Kasım
  23:07

  Sorunumu kendim çözüme kavuşturdum ,Benim için yapabileceğiniz pek bişey kalmamıştır . Bu saatden sonra bu hizmet kalitesiyle sizi seçen müşterileriniz için çözüme yönelik işlem gerçekleştirseniz onlarda mağduriyet yaşamazlar.

 • 08 Kasım
  09:50

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri