26 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatında Hata!

Alıcı firma Yurtiçi Kargo ile çalışıyor. Alıcı bize bir gönderi kodu verip, karşı ödemeli Yurtiçi Kargo'ya vermemizi istediler. 24.10.2016 tarihinde kargoya verdik. Ancak taksim şubesiyle gönderdiğimiz kargomuza bu kod yazılmamış ve alıcı firmaya ödemeli gitmiş. Firma ödemeden dolayı kabul etmiyor. Kargoyu gönderdiğimiz yer Erzurum ve 30.000 TL'lık bir iade faturası. 30.10.2016' ya kadar ellerinde olmazsa o 30.000 TL'yi tahsil edemeyeceğiz bizim zararımızı kim karşılayacak?

Yurtiçi kargo taksim şubesi bir şey yapamıyor. Erzurum dadaş şube telefonlara çıkmıyor. Müşteri hizmetleri biz bir şey yapamayız diyor, alıcıyla görüşün. Alıcı koskoca global muhatap nasıl bulabilirim? Ayrıca bu Yurtiçi Kargo'nun hatası. Yurtiçi Kargo'yla daha önce de bu sorunu yaşadığım için kargocuya vermeden gönderimin fotoğrafını çektim. Elimde delilimde var, kodum yazıyor. Yurtiçi Kargo o kodu kullanma gereği duymamış.

Yasemin 163 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin27 Ekim 2016

    Bildirim yapılmasının bir anlamı yok benim sorunum hala çözülmedi. Dün teslim edilecek denildi bilgi vereceğiz dedi arayan kişi hala kargo teslim edilmemiş. Erzurum şubeye hala ulaşılamıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön