31 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatı İçin Ekstradan Ücret!

İnternetten satın aldığım bir ürün, satıcı kişi tarafından Yurtiçi Kargo ile kargolamış. 2 gün geçti, ürün elime ulaşmadı. Durumu sormak için kargonun beklemede olduğu şubeyi aradım. Bulunduğumuz bölgeye hizmet yapılmadığını ve şubeye gelip almam gerektiğini söylediler. Bulunduğumuz yerde 1000'lerce kişi oturuyor. Buraya teslimat yapılmaması kadar saçma bir şey olamaz. Derken daha saçması oldu ve telefondaki arkadaş küçücük bir kutu için 50-60 TL ekstra bedel ödeyerek eve teslimat yapmayı önerdi.

Bu nasıl bir mantıktır? Bu ne saçmalıktır? Gidip teslim almam gereken şube de uzakta. En azından merkezi bir yere yönlendirseydiniz. Bir daha Yurtiçi Kargo ile işim olamaz.

Can 164 Okunma

Cevaplar

  • Can 31 Mayıs 2013

    Yurtiçi Kargo telefon ile ulaşıp "Bulunduğunuz bölgeye gönderemiyoruz." diye tekrar açıklama yapmakla yetinmiştir. "Belediyenin 15 dakikada bir otobüs gönderme gereği duyduğu yere siz teslimat yapma gereği duymuyorsunuz." sözümün karşılığında "Maalesef" cevabı aldım. Memnun kalmam mümkün değil.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön