Yurtiçi Kargo Kargo Teslim Sorunu.

Gökhan G. |

İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerde Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan gönderilerde sürekli teslim sorunu yaşıyorum. Adrese gelmedikleri halde adreste bulunamadı bilgisi düşülüp kargom şubeye yönlendiriliyor.

En sonunda bugün şubeyi arayıp konuyu aktardığımda kargomun kim tarafından dağıtıma çıktığımı sorduğumda ilgili şahsın 18.06.2015 tarihinde işten ayrıldığını bildirdi, sistemde olan girdilere baktığımda kargom 19.06.2015 tarihi saat 11.54'te adresimde bulunamadığım için şubeye aktarıldığı bilgisi verildi.

Her seferinde aynı tutarsız ve laubali cevaplar ile karşılaşmaktan ötürü benim yorulduğum ama Yurtiçi'nin usanmadan aynı şekilde tutarsız ve kurumsallıktan uzak tavrını kınıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan G.
  24 Haziran
  23:51

  Müşteri ilişkilerinden anladığınız her şikayet altına aynı metni Ctrl+C ve Ctrl+V yapmak olduğunu görmek kurumsallık anlayışınız karşısında beni hayran bıraktı açıkçası. Bu arada \"aksiyon\" kelimesinin anlamı hakkında fikir sahibi olmanızı temenni ediyorum keza sonuçsuzluk deryası içinde gemi olmuşsunuz, anlaşmalı olduğunuz firmalar sayesinde bizi de yolcu yapmaktan çekinmiyorsunuz.

 • 22 Haziran
  10:27

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri