31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Şubesinden Çalınan Kargom Tazmin Edilmedi!

29.06.2016 tarafımdan iade sebebiyle satıcıya gönderdiği kargom 11.07.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo Yeni Sahra şubesine hırsız girilmesinden dolayı çalınmıştır ve bana da çağrı merkezinden sorguladığında çalındı bilgisi verilmiştir. Yurtiçi Kargo Yeni Sahra şubesinin söylemi üzerine "Yurtiçi Kargo Marmara Bölge Müdürlüğü kargo operasyonu dikkatine bir dilekçe yazdım. Tazmin dilekçemi faturamla birlikte söylemiş oldukları yetkili kişiye tazmin talebimi 17.08.2016 tarihinde gönderdim. 3 hafta öncesine kadar bekledim ve bana Yurtiçi Kargo Yeni Sahra Şubesinden faturayı göndermediği kastederek kanıt olmaması sebebiyle tazmin dilekçemin reddedildi postası gönderilmiştir. Söyledikleri gibi dilekçe ve faturamı göndermeme rağmen mağdur edildim. Sonrasında başka bir kişiyle irtibata geçtim dilekçe ve faturayı tekrar göndermem istendi ve gönderdim. O kişiye de ulaşamıyorum. Mağdur edildim.

Gökçe 134 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe 23 Kasım 2016

    Yurtiçi Kargo telefon ile dönüş yaptı durumu anlatmamı istedi, anlattıktan sonra hala dönüş yapmadı ve Haziran ayından beri tazmin etmeleri gereken rakam hala tazmin edilmedi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön