20 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Kargo Şefinin İlgisizliği!

19. 03. 2013 sabahı elime geçen Markofoni'den aldığım 2 adet ayakkabı kutusunu iade etmek istedim aynı gün ama orada görevli ismini sonradan öğrendiğim S. Bey gönderemeyeceklerini çünkü kutunun kapağında 2 cm 6 cm ebatındaki soyulmuş olduğunu gördü. Ben de Markafoni'yi aradım taraflarına
ilettim onlarda bir sorun olmayacağını belirtti Bostanlı Şubesine emaille ilettiler. Buna rağmen arkadaş göndermek istemedi.

Beni 1 saat kadar orada tuttu. Defalarca Markafoni'yi arayıp onay almama rağmen. Ben de yan tarafta A*** (anlaşmalı) Kargo ile sorunsuz 1 dk ile gönderdim. Siz hizmet içi eğitim olarak yıpranmış kutuyu tespit etme eğitimleri veriyor musunuz? Markofoni'ye rağmen gönderemem tavrı nedir.

Cengiz 32 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 21 Mart 2013

    Çözüme yönelik hiç bir açıklama yapılmamıştır bir bayan arayıp personelimiz haklı denmiştir. Gerekli hiçbir işlemde yapılmamıştır. Aras Kargo 1 dk da aynı kutuyu göndermiş Yurtiçi Kargo beni bir saat orada tutmuş suratı ekşitmiş bir personelin asabi tavırlarını çekmekle bırakmıştır.. Yine olan tüketiciye olmuştur..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön