Yurtiçi Kargo Kargo Paketim Adresime Ulaşmadı.

Kerem E. |

Sahibinden.com S**** D. adlı kişiden aldığım 180 TL peşin ödenmiş 313673211154 takip no.lu kargom İzmir Bayraklı Yurtiçi Kargo şubesinden 20.10.2015 tarihinde en erken 21.10.2015 tarihine teslim edilmek üzere Atatürk Mah. Sarıgazi/Sancaktepe adresine gönderilmek üzere şubeden Sancaktepe/Sarıgazi Yurtiçi kargo şubesine gönderilmiş, iki gün beklememe rağmen kargom belirtmiş olduğum adrese teslim edilmemiştir. Adresime gelmediği halde 22.10.2015 tarihinde cep telefonuma " Adresinizde size ulaşamadık S**** D. 313673211154 no.lu kargonuzu 3 iş gününde Sarıgazi biriminden teslim alabilirsiniz " mesajı iletilmiştir. Şubeye gittiğimde bedeli ödenmiş kargomu alamadım firmanızdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem E.
  25 Kasım
  19:07

  Şikayet var benim yorumumu niye değiştiriyorsunuz niye firmanın ayıbını örtpas ediyorsunuz sizlerde o firma gibi kalitesiz mi siniz. Yorumları okusunlarda insanlar neyin ne olduğunu anlasınlar benim gibi onlarda mağdur olmasınlar. Şikayet var admini benim yorumumu niye değiştiriyorsunuz sizden gerekli açıklama yapmanızı istiyorum.

 • Kerem E.
  24 Kasım
  22:12

  Hiçbir cevap yok.Çağrı merkezini aradım cevap alamadığım gibi şikayetimi de değerlendirip cevap gelmedi.Böyle bir kurum görmedim.Bütün Yurtiçi Kargo şubeleri aynı hep alışılageldik sorunları olduğu için alışmışlar laf işitmeye. Kuruluş tarihi diğer kargo firmalarından eski. Artık doymuşluğun rahatlığı var. İnsanlara ve müşterilerine itibar etmediği gibi ilgisiz alakasız oyalayıcı personellere sahip bir kurum. Benim başıma geldi Allah düşmanıma vermesin insan başına gelince anlıyor. Benim yorumumu okuyan arkadaşlarıma tavsiyem kesinlikle bu firmayı önermiyorum.