01 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Kontrolü 4 Saat Sonra Aradığımda Hala Yapılmamıştı.

Yurtiçi Kargo ile bana gönderilen ürün Yurtiçi Kargo'nun sistemi tarafından bana teslim edildi olarak görülüyor. Ancak benim elime geçen bir ürün yok. 01-09-2016 tarihinde sabah saatlerinde kendilerine durumu ilettim konuyu, inceleyerek bana dönüş yapacaklarını söylediler. Kendileri tarafından bir dönüş almadım. Kendilerini 7-8 kere aradım (cevap verilmeyenlerle birlikte) son aramamdan sonra iki personelleri benim çalıştığım ofise gelerek kargo teslim listesinde imza olmadığını iletti. Ancak bu akşam saatlerinde oldu.

Bir listede firmaya verilmiş bir numaranın karşısında imza olup olmadığını tespit etmek bu kadar uzun sürmez sanırım. Gelen personeller ise kaybı onaylarken ilgili konuda tutanak tutmadan ayrıldılar. Firmayı tekrar arayıp tutanak talep ettim. Bütün gün işimi gücümü bırakıp bununla uğraştım. Şu an paramı kimden geri alacağım tam bir muamma.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Eylül 2016

    Hangi e-posta adresime attınız acaba. Mail kutumu kontrol ettim bir mailinize rastlamadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön