14 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Kargo Kolisinin Yırtık Olması!

Eczane.com.tr'den gerçekleştirdiğim alışverişin kutusu muhtemelen içine bakılmak için yırtılmış şekilde elime ulaştı. Paket, iş yerimin güvenliğine bırakıldığı için kuryeye şikayetimi iletemedim. (ayrıca T.C. Kimlik No ve imzamı alması gibi standart prosedürler varken, kolim imzam alınmadan güvenliğe bırakılmış) Firmanın internet sitesine şikayetimi bildirdim, teslimatı yapacak şubenin (Tünel) firmanın internet sitesindeki telefonunu aradım (212 2440322) ancak telefona cevap verilmedi.
Firma tarafından müşteri gizliliğine gereken önemin verilmesini ve sorumlu olan personelin bulunarak cezalandırılmasını talep ediyorum.

Erkan 351 Okunma

Cevaplar

 • Erkan24 Temmuz 2015

  Firmanın çağrı merkezini aradığımda genel müdürlükten tarafıma tekrar dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen, şikayetimin üzerinden yaklaşık 10 gün geçtiği halde bir dönüş yapılmadı!.

 • Erkan15 Temmuz 2015

  Ayrıca koliyi bana imza karşılığı teslim etmesi gereken ve Tünel Şubenizde çalışan kurye personel, imzamı almadan ve ben 4. kattan inene kadar, neredeyse kaçar gibi paketi güvenliğe bırakıp gitmiş. Bu gibi konuları ciddiye alıp araştırmanız, ve sorunlu personelinizi tespit etmeniz, ileride doğabilecek daha büyük sorunları daha ortaya çıkmadan önlemenizi sağlayacaktır.

 • Erkan15 Temmuz 2015

  Firmadan gelen cevap aşağıdaki gibi, ancak burada sırf paketin içine bakılmak için ambalajın özellikle yırtılması söz konusu... Yani burada maddi hasardan öte, meraklı ve gereksiz bir çalışan, özel hayatın gizliliğini ve kendi kurumunun itibarını hiçe sayarak fotolardan da anlaşılacağıı üzere ambalajı özellikle yırtıp içine bakmak istemiş. Ve bu kişinin bulunup gerekli yaptırımın uygulanamsını talep ediyorum... --- Hasarın tazmini hususunda şube ya da bölge müdürlüklerimize konuyu özetleyici, ürünün tutarını ve net talebinizi gösteren bir tazmin dilekçesi verilmesi gerekmektedir. Yapılacak inceleme sonucunda size geribildirimde bulunulacaktır.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön