Yurtiçi Kargo Kargo İade Sürecindeki Karmaşa!

Hulya T. |

Bilinen bir internet sitesinden su ısıtıcısı aldım. Kargo paketini açtığımda ürün beklentimi karşılamadığı için ürünü kullanmadan alışveriş sitesine iade etmek istedim. Yurtiçi Kargo'dan adresime kurye istedim. Kurye dün geldi ve su ısıtıcısının ambalaj kutusunu teslim aldı. Teslim aldığına dair tutanak yerine ambalajlı kutunun üzerine ad, soyad gibi bilgiler yazdı.

Ürün ambalajının üzerine yazmaması gerektiğini söyledim. Üstüne üstlük bana, bunları aslında benim değil sizin yazmanız gerekiyordu dedi. Elime hiçbir evrak vermedi. Kargomun nerede olduğunu kendi çabalarım sonucunda kargonun çağrı merkezinden öğrendim. Bu iade süreci bu kadar ciddiyetsiz bir yaklaşımda mı olmalıydı?

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hulya T.
  11 Ocak
  10:42

  Şu an için hala elime ulaşan bir kargo yok. Yurtiçi Kargo bu konuda bana ne zaman yardımcı olacağını çok merak ediyorum. Bu konuda herhangi bir açıklama almadım.

 • 23 Ocak
  10:19

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri