Yurtiçi Kargo Kargo Hala Teslim Edilmedi...

Arda Ö. |

Kargom dağıtımda gözükmesine rağmen teslim edilmedi. Çağrı merkezi her seferinde dağıtılıyordur gelir dedi, akşam olup gelmeyince yoğunluk vardır yarın gelir dendi. Şubeyi aradım 18:15' e kadar gelebilirseniz elden alabilirsiniz dediler, 18:10' da orada oldum, tam yarım saat aracın gelmesini bekledim. Dağıtımdan dönen personele neden teslim etmediniz diye sorunca unutmuşuzdur abi kusura bakma yanıtı aldım. Şu an, çağrı merkezi neden sıkıntı olduğunu söylediğim halde her hangi bir sorgulama yapmadan gelir diye beni başından savıyor? Şube, 19' a kadar açıksa neden bana 18:15' e kadar gel deyip beni orada bekletiyor? Bu sorulara yanıt arıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda Ö.
  05 Ekim
  12:17

  İnternet alışverişlerimde hep aynı adresi kullanmama rağmen sipariş her seferinde farklı bir adrese gönderiliyor. Durumun sebebini sorduğumda nakil sırasında arada yönlendirme yapılırken yanlış adreslere yönlendirme yapıldığı bilgisini aldım ama defalarca şikayet etmem rağmen her seferinde farklı farklı bir yere gidiyor kargolar. Gönderi kodunu verdiğim kargo da yine semt adını açıkça yazmama rağmen (Çankaya) farklı ve alakasız (Akyurt) bir semte gönderildi. Eski kargolar için de şahsıma ait gönderi hareketleri ve şikayet geçmişimi incelerseniz durumun ne kadar vahim olduğu anlaşılacaktır. Çoğu zaman gidip kendim almak durumunda kalıyorum kargoyu ve artık bıktım.

 • Arda Ö.
  01 Ekim
  13:13

  Konu ile ilgili tarafıma yapılan yazılı bir açıklama yoktur ya da ben kaçırdım. Bilgilerini paylaşabilir iseniz kontrol edebilirim, yanlışlık olmasın.

  Bu arada açıklama yapılmış olsun ya da olmasın fark etmiyor çünkü gördüğüm kadarıyla hiçbir şey değişmemiz. Yeni gönderiler hala yanlış adreslere teslim edilmeye devam ediyor ve ben sürekli size telefon etmeden ya da direk olarak şubeye gitmeden kargo teslim alamıyorum. Yeni şikayetler de yazıyorum ama nereye kadar böyle devam edecek acaba... Sizden ricam bir gün vakit ayırıp eski kargolarıma ait gönderi hareketlerini ve ilgili şikayetlerimi bir inceleyin. Durumun ne kadar vahim olduğu daha net anlaşılacaktır.

 • 14 Eylül
  17:21

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri