Yurtiçi Kargo Kargo Gönderim Parçalandı İlgilenen Yok!

İbrahim İ. |

08.08.2014 tarihinde İstanbul'dan Antalya'daki müşterimize Seyrantepe şubesinden gönderi kargoladık. Personelde nasıl bir taşıma anlayışı varsa paket resmen parçalanmış. Gönderi yaptığımız şube ilgilenmediği gibi personelimizi şubeden kovdu!

Hasar gören ürünümüzün yaklaşık 3000 TL bedeli tazmin etmek için dilekçe yazdık ve 19.08.2014 tarihinde Boğaziçi bölge müdürlüğüne gönderdik. Bu tarihe kadar herhangi bir gelişme olmadığı gibi bölge müdürlüğünde muhatap yok. 'Söz verdiğimiz gibi' dediğiniz sloganınıza sadık kalacak mısınız ? Çok merak ediyorum!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim İ.
  20 Ekim
  10:13

  Bir kere kurumsal olmadığını kesinlikle anladım. Müşteri memnuniyeti sıfır. İlgi sıfır. Bir daha kapısının önünden geçmem.

 • İbrahim İ.
  20 Ekim
  10:10

  Talep üzerinden yaklaşık 1 ay geçtikten sonra; gönderi yatığım şubeden arandım ve komik bir şekilde ürünlerin ambalaj hatası olduğu söylenerek tazmin talebim reddedildi. Neredeyse 20 yıldır aynı ürünler aynı fabrikadan kargo ile gönderi yapılıyor hiçbir problem yaşamadık. Ama işini sevmeyerek yapan bir kargo çalışanı ürünlerimizi parçaladı ve hatalı biz olduk. Aslına hata bende ki yurtiçi kargo yu kurumsal görerek çalışıyoruz. Ama ambarlar bile daha kurumsal yanınızda. Artık bizimde söz verdiğimiz gibi firma avukatımız ilgileniyor.

 • İbrahim İ.
  22 Eylül
  15:55

  Müşteri temsilcisi tarafından arandık ve parçalanan ürünlerin nerede olduğu soruldu. Depomuzda beklediğini söyledik. Geldiler ve aldılar. Bu kadar. 'Süreci beklemeniz gerekiyor' dışında herhangi bir açıklama yapılmadı. Saygılar.

 • 17 Eylül
  18:31

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri