Yurtiçi Kargo Kargo Getirmeyen Kargo Firması!

Deniz K. |

Bursa Altınşehir Ata Bulvarında faaliyet gösteriyoruz. Kargomuzu getirmeyen, getiremeyen tek kargo şirketi maalesef Yurtiçi Kargo. Artık bize telefon açıp gelin kargonuzu alın, biz getirirsek 1-2 gün sürer diyorlar. Bu komik durum karşısında biz de buna uyup almaya gidiyoruz. Artık yorulduk.

Tüm işimiz maalesef yurt firmasının sevkiyata bağlı. Hayati önemde. Bunu Gökkuşağı şubesi ve bölge müdürlüğüne yazarak anlattık. Öğle 1'e kadar getirin dedik. Çokta bir şey istemiyoruz. Fakat çözüm bulma isteğini göremiyoruz. Bizi farklı bir şubeye bağlayın diyoruz, onu da yapmıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  12 Mart
  12:39

  Hiçbir gelişme yok, ne kargo getiriyorlar ne de alıyorlar. Çözüme yönelik en ufak bir girişim yok firmadan.

 • Deniz K.
  12 Mart
  12:38

  hiçbir aksiyon alamadık, halen kargomuz teslim edilmiyor, ayrıca kargo almaya da gelmiyorlar. Rezil bir yönetimleri var gökkuşağı şubenin, en ufak bir girişimi yok durumu düzeltmekle ilgil. Aksine şikayet yazdıkça daha da artıyor sıkıntılar.

 • Deniz K.
  18 Aralık
  15:49

  yazıklar olsun, personelin elinden alıyoruz kargoyu gidip. bir de şimdi kargonuz yok diyorlar, ancak kargo şubede çıkıyor. hayatımda bu kadar sorumsuz çalışan bir firma daha görmedim. müşteriye hiç saygı yok. bu kadar iş bilmezlik olmaz

 • Deniz K.
  08 Aralık
  11:26

  Beni arayıp hala kargo numarası istiyorlar, tüm kargolarım sorunlu, hepsini gidip ayaklarından alıyorum. Ama hala kargo numarası verin bakalım diyorlar. şubelerinden haberleri yok. şubenin araçları firmamızın altına kadar geliyor ancak kargo bırakmıyor bize. şikayetimden beri inadına yapılmaya başlandı sanki.

 • Deniz K.
  02 Aralık
  09:34

  hiç bir gelişme yok. süreç aynen devam ediyor, telefonlarına bakmıyorlar şubede. gidip alırsak kargomuza ulaşabiliyoruz. getirmek zahmetinde bulunmuyorlar.

 • 01 Aralık
  08:45

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri