Yurtiçi Kargo Kargo Gecikmesi!

Barış A. |

Bulunduğum adres Esenyurt fakat bulunduğum bölgeye bakan Yurtiçi Kargo şubesi Bahçeşehir şubesi. Teslimat adresimde ilçe olarak Esenyurt göründüğü için gelen paketlerim önce Yurtiçi Kargo Esenyurt şubesine gönderiliyor. Bulduğum yer Yurtiçi Kargo Esenyurt şubesinin dağıtım alanında olmadığı için paketim 1 kez daha taşınarak Yurtiçi Kargo Bahçeşehir şubesine gönderiliyor.

Şubeler arası gereksiz transfer nedeniyle paketim fazladan 1 gün geç geliyor. İstanbul içi 3-4 günde ulaşan paketlerim oldu. Yurtiçi Kargo ile konuyla ilgili bizzat görüşmeme rağmen bir çözüm bulunamadı. Paketlerim önce Esenyurt şubesine ardından da Bahçeşehir şubesine gönderilerek teslimat geciktiriliyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  15 Mayıs
  17:20

  Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Fakat geri dönüşünüzün sorunumu çözeceğini düşünmüyorum. Öncelikle bir yetkili tarafından değil, bir müşteri temsilcisi tarafından arandım. Verdiğiniz hizmetten dolayı şikayetçi olan bir müşterinizi, yetkili bir çalışanla görüştürmeyerek, sorunu ilk ağızdan dinlememiş olmanız benim açımdan olumsuzdu. Görüştüğüm kişi tarafından \"ilgili sorunumun yetkililere iletileceği ve bir çözüm üretileceği\" söylendi. Bunun dışında alınacak bir aksiyon ya da üretilecek çözüm hakkında bilgi verilmedi. Üreteceğiniz çözümle ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

 • 14 Mayıs
  16:06

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri