Yurtiçi Kargo Kargo Eziyeti.

Gültekin G. |

Bu kargo firması yine adrese hiç uğramadığı halde, ''adreste bulunamadı'' diye kargoyu geri göndermiştir. Üstelik ''not bırakıldı'' şeklinde bir yalan ifade ile. Bu ilk değildir. Bir önceki teslimatta kendilerine kamera görüntülerini inceleyelim dediğim halde ilgilenmediler. Bu teslimatta da aynı şey yapıldı. Çağrı merkezleri ise ''gidin şubeden alın, yoksa geri gidecek'' şeklinde kaba bir cevapla savuşturuyor. Kurumsallık iddiasında bulunan bu firmanın yoğunluk sebebiyle adreslere gitmediği, birtakım yalan senaryolarla bizlerin şubeye giderek teslim almak zorunda bırakıldığı şeklinde bir yol izlediği ortadadır. Bir hafta boyunca teslim edilemedi yazıp, sonra iade ettiklerinin kanıtı ektedir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gültekin G.
  23 Temmuz
  13:46

  Böyle baştan savan mesajlarla konunun çözüldüğü izlenimi veriyorsunuz. söz konusu gönderi tarafınızdan kaybedildi. Üstelik 2. gönderi de aynı şekilde personeliniz tarafından ortadan yok edildi ve teslim edildi diye belirtildi. Sürekli hale geldiği için bunu organize hırsızlık olarak degerlendirmek mümkün.

 • 02 Temmuz
  16:41

  Sayın, GÜRÇAY

  10928911**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5879641 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ