Yurtiçi Kargo Kargo Benim Adına Başkasına Teslim Edilmiş.

Mehmet T. |

Şahsıma gönderilen bir paket 14.07.2016 tarihinde saat: 16.47'de şahsıma teslim edildi olarak belirtilmektedir. Kargo firmasının hem internetten ham de çağrı merkezinizden yaptığım kargo takibinde bu bilgi bana verilmektedir. Ancak bu kargoyu ben teslim almadım. Zira belirtilen saatte Malatya'da faaliyet gösteren bir yerel TV kanalında canlı yayın programındaydım (programın adı kahve tadında) ve program 16:50 gibi bitti dolayısıyla bu kargoyu ben teslim almadım. Peki kargo kime teslim edildi? Farklı birine teslim edildiyse nenen teslim alan kısmında benim adım verilmektedir? Ve Malatya şubesinde kimse yok sanırım zira neden kimse telefonlara bakmıyor?Tüm firmalar sesimi duysun bu kargo şirketi ciddiyetsiz bir şirket. Sabahtan beridir kargomun akıbetini öğrenmeye çalışıyorum. Şu an çağrı merkeziyle konuşuyorum ve onlarda bana bir şey söylemiyor.

Etiketler :

Şube Erişim Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:15

  Sayın T.,

  92297610**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5964562 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

 • Mehmet T.
  15 Temmuz
  09:32

  Kargoyu rıdvan can edında birine teslim etmişler şimdi onun kim olduğunu arıyorlarmış. Heyhat kuyuya düştük de çıkaranımız yok...

 • Mehmet T.
  15 Temmuz
  09:26

  Çağrı merkezi beni yaklaşık 10 dakikadır bekletiyor. Malatya şubesimiz ile görüşüp size döneceğim dediler. Sanırım onlarda şube ile irtibat kuramadılar. çünkü bu şubede kimse telefonlara bakmıyor.