17 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Bekletiliyor!

Adana/Kozan'dan Sakarya/Kocaali'ye bir kargo gönderttik. 4 Ekim 2016'da kargoya verildi, 17 Ekim 2016 oldu kargo hala Serdivan şubesinde bekletiliyor. İnternet sayfasından gönderi takibine her gün bakıyorum. Her gün teslimata çıkarıldı, teslim edilemedi yazıyor. Külliyen yalan, teslimata çıkardıkları yok. Ayın 12'sinden beri aynı numarayı yapıyorlar. Şubeye telefon açıyoruz, ulaşmak ne mümkün! Başka zaman arayın diye telefonu otomatik olarak kapatıyorlar. Çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezindeki görevli de telefondan şubeye ulaşamıyor, şube müdürüne ulaşamıyor ve hiçbir şekilde iletişime geçemiyoruz diyor. Siz gelin kargonuzu şubeden teslim alın diyor. Serdivan şubesi ile Kocaali arasındaki mesafe 70-80 km. Sanki 3-5 km mesafe var. Peki diyorum siz ne için para alıyorsunuz? Tık yok. Anlayacağınız tam bir fiyasko. Yurtiçi Kargo=Adana'dan Sakarya'ya 2 haftada kargo ulaştıramayan kargocu.

Ömer 88 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 19 Ekim 2016

    Çağrı merkezinden aradılar ve şubeye ulaştıklarını, bugün dağıtıma çıkarılacağını söylediler. Söylediğinde de pek inanmamıştım, ama bir umut vardı. Fakat an itibariyle beni yanıltmadılar. Marka istikrarı oluşturmayı başardılar. 19 Ekim de bitti, 4 Ekim'de kargoya verilen paket hala yerine ulaştırılmadı. Tam 15 gündür kargoyu teslim edemeyerek kargoculuk tarihi yazıyorlar. Ben sonu nasıl bitecek onu merak ediyorum. Sanırım bu konuda bir belgesel çekeceğim. Takip sayfasına göre tam 12 işlem görmüş kargomuz 4 Ekim'den bu yana. Şu an 19.30 itibariyle hala dağıtımda görünüyor. Bakalım ne zaman teslim edilemedi yazacak 13. işlem olarak. Özetle filmi heyecanla takip ediyoruz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön