27 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Kargo Alımı Yapılmıyor!

24/04/2013 tarihinde İstanbulda anlaşmalı bir firmaya bir adet dosya göndermek istedim. Bizler kargo mağdurları olarak Yurtiçi Kargoya karşı olduğumuzdan haklarımızı istediğimizden dolayı dünkü kargomu bize karşı olan sendikalaşan insanların kargolarını almak yasaklanmıştır kelimesi ile karşılaştım.

Kocaeli bölge müdürlüğünde böl. mdr. yrd. olarak çalışan Y.E. Zonguldak şubesinin kargoyu alması için tel açması ile bize zarar verebilir kargoyu almayın ve göndermeyin yasak diye diye tembihte bulunmuştur. Ben bir müşteri olarak ticaret kanununa göre alınması gerekmektedir. Bu konuda Yurtiçi Kargoyu ve yetkililerini kınıyorum ve konu ile ilgilenilmesini talep ediyorum.

Cengiz 96 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz29 Nisan 2013

    şikayetimin çözülmesi konusunda sorunun çözümüne yönelik açıklama tam anlamıyla çözülmemiştir konu enim kargomun sendiya üye olduk ve haklarımızı sovunuyoruz diye alınmaması ancak TCK 118 maddesine göre MADDE 118 - SENDİKAL HAKLARIN KULLANILMASININ ENGELLENMESİ (1) Bir kimseye karşı bir sendikaya üye olmaya veya olmamaya, sendikanın faaliyetlerine katılmaya veya katılmamaya, sendikadan veya sendika yönetimindeki görevinden ayrılmaya zorlamak amacıyla, cebir veya tehdit kullanan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. bu konuya daha açıklayıcı cevap bekliyorum sorun çözülmemiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön