25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kapıya Teslimat Yapmıyor.

Karaca'dan tencere, porselen takımı çeyiz seti aldım. 22.10.2016 Cumartesi günü sabah 09.30'da Beylikdüzü şube m*** bey diye biri beni aradı, kargonuz geldi o tarafa teslimatımız yok, şubeden gelip alın kargonuzu dedi. Bu cümleyi nasıl kullanabilir bir kurye hayretler içinde dinledim. Acaba alabilir misiniz, imkanınız var mı diye sormak yok. Neticede bu küçük bir paket değil. Bunun için hem araba, hem de bayan gücüyle ve hatta belkide tek kişiyle bile kaldıralamayacak ağırlıktadır.

Genel müdürlüğünüzü aradım konuyu ilettim, e*** beyle görüştüm, haklısınız size dönüş yapılacak muhakkak dendi, ancak dönüş yapılmadı. Ben 2 saat sonra tekrar aradım müşteri hizmetleri s*** hanımla görüştüm, oda gayet normalmiş gibi bugün cumartesi böyle durumları şubeler kendileri karar verebiliyor dedi ve yardımcı olmadı. Velhasıl o gün kargom keyfi bir şekilde getirilmedi.

Fulya 105 Okunma

Cevaplar

  • Fulya 21 Ocak 2017

    Evet arandım konuyla ilgili ancak hiçbir çözüm ne yazık ki saglanmadi. Karaca firmasi kendisi kargoyu yurt içi kargodan alıp taksiyle kapimiza kadar teslim etti. müşteri memnuniyetine bir ornek olsun. Sayin yurt içi kargo calisanlari... .

  • Fulya 25 Ekim 2016

    Pazartesi günü oldu yani bugün beni yine miraç bey aradı ve apartmanın önüne inmemi istedi. Ancak bu şekilde teslimatı yapabilceğini söyledi. Bunun üzerine karacadan ürünlerinin iade iptalini gerçekleştirdim. Karaca genel müdürlüğüne de şikayetimi bildirdim sizle ilgili. Kapıya teslim yapmıyorsanız siz kargo firması olamazsınız. Olsa olsa ambar olursunuz zihniyet bu Çünkü. Ayrıca ben şubeye de kabahat bulamıyorum. Çünkü bu çalışma şeklini ve kullandığı cümleleri elbette üst yönetim belirliyordur. Ben burada üst yönetimin disiplinsiz olduğu görüşündeyim. Bu şekilde olmasaydı benim böyle bir sorunum olmazdı. Çok rahat umursamaz bir haller, alırsanız alırsınız almazsanız almazsınız işine gelirse diye bir cümleyi bi kargo firması küyesi müşteriye kullanamaz. Miraç bey yüzünden 4bin liralık siparişinden oldu şimdi karaca. Artık bunu kendi içinizde çözersiniz. Benimle çözülebilecek bi durum söz konusu değil

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön