Yurtiçi Kargo Kapıya Teslim Yapmama!

Kamil G. |

02.10.2013 tarihinde gelen kurye kapıya kadar gelmeden binanın giriş kapısına not bırakıp gitmiştir.Ve o günden bu yana her gün düzenli olarak 444 99 99 nolu numaraya şikayet kaydı bırakıyorum ve her gün bu numaran aranıp kargonuz bugün gönderilecektir söz veriyorsunuz diye bilgilendiriliyorum fakat şubeyi aradığımda biz her akşam geliyoruz ve yoksunuz diyorlar. Beni oyalamak için yanlış bilgi söylüyorlar.

4 gündür bu kargonun beni oyalayıp ulaşmaması nedeniyle maddi olarak zarara uğradım ve Müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmeler ve verilen sözler yazılı ve sözlü olarak kayıtlarınızda mevcuttur, buna istinaden kargomun bugün tarafıma ulaşmaması durumunda konuyu Tüketici Haklarına taşıyacağım.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil G.
  10 Ekim
  19:08

  Yurtici kargı ile artık hayatta çalışmam benim için bitmiştir.Böyle sorumsuz bir kargo firması olamaz acilen bu firmalar denetlenmeli.

 • Kamil G.
  08 Ekim
  10:45

  Yine çözüm yok bu saatten sonra yurtici kargo ile çalışmam çevremdekileride herzaman diğer kargo firmalarına yönlendireceğim.

 • 08 Ekim
  10:30

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri