07 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Kapıya Teslim Yapmama!

02.10.2013 tarihinde gelen kurye kapıya kadar gelmeden binanın giriş kapısına not bırakıp gitmiştir.Ve o günden bu yana her gün düzenli olarak 444 99 99 nolu numaraya şikayet kaydı bırakıyorum ve her gün bu numaran aranıp kargonuz bugün gönderilecektir söz veriyorsunuz diye bilgilendiriliyorum fakat şubeyi aradığımda biz her akşam geliyoruz ve yoksunuz diyorlar. Beni oyalamak için yanlış bilgi söylüyorlar.

4 gündür bu kargonun beni oyalayıp ulaşmaması nedeniyle maddi olarak zarara uğradım ve Müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmeler ve verilen sözler yazılı ve sözlü olarak kayıtlarınızda mevcuttur, buna istinaden kargomun bugün tarafıma ulaşmaması durumunda konuyu Tüketici Haklarına taşıyacağım.

Kamil 26 Okunma

Cevaplar

  • Kamil10 Ekim 2013

    Yurtici kargı ile artık hayatta çalışmam benim için bitmiştir.Böyle sorumsuz bir kargo firması olamaz acilen bu firmalar denetlenmeli.

  • Kamil08 Ekim 2013

    Yine çözüm yok bu saatten sonra yurtici kargo ile çalışmam çevremdekileride herzaman diğer kargo firmalarına yönlendireceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ekim 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön