25 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Kapıya Kadar Teslim Yapmıyor.

İkea'nın internet sitesi üzerinden 22 Haziran tarihinde bir adet masa aldım. 25 Haziran'da Yurtiçi Kargo ürünümün teslimatını yapmak üzere geldiğinde ücretini ödememe rağmen daireme kadar teslimat yapmayıp apartman girişine bırakıp gittiler. Ödediğim ücretin iadesini istiyorum. Aksi durumda tüketici mahkemesine başvuracağım.

Ezgi 51 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi27 Haziran 2016

    Yurtiçi Kargo bugün arayıp 30 kg ve üzerinin daireye teslimat yapılmadığını belirtti. Böyle bir durum varsa daireye kadar teslimat parasını neden alıyor. Ikea kesinlikle böyle bir uygulama olmadığını ve daireye kadar teslimatın yapılması gerektiğini de özellikle belirtti. Diğer kargo şirketlerinde hiçbir zaman böyle bir sorun yaşamadım ama Yurtiçi Kargo müşteri memnuniyeti konusunda çok duyarsız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Haziran 2016

    Sayın, S. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5815594 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön