26 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Kapıdan Teslim Almıyor!

Yurtiçi Kargo aracılığıyla Trendyoldan bir ürün aldım. Ancak kullanım amacıma yönelik olmadığını görünce direkt iadesini gerçekleştirmek istedim, 22 Nisan saat 2 itibariyle Yurtiçi Kargodan karşı taraf ödemeli kurye talep ettim.

Bana Trendyol müşteri hizmetlerinin yol göstermesi neticesinde. durum buraya kadar gayet iyi araya 23 nisan girdi ancak 25 nisan sabahından beridir her gün aradım ve Yurtiçi Kargonun şikayet bölümüne bilgi bıraktım.

Ürün benden teslim alınmadı ve kurye gelmedi 2 sefer arayan müşteri temsilcisi 26 nisanda alınacak sizden deyip durdu. Hala şu saat itibariyle gelen yok çağrı merkezini yine aradım yoğunluktan dolayı bekletiliyor muşum bu tarafa her gün kargo çıkmıyor bahanesi!

Selda 220 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Selda29 Nisan 2013

    Şikayetim Çözüme kavuşmamıştır, Genel Müdürlüğe dilekçe yazdım gönderdim ve ayrıca ürünü kurye almaya hala gelmediğinden kendi cebimden para ödeyerek başka bir kargo firmasıyla yolladım ki lojistik hizmetlerinden oldukça memnunum..bugün itibariyle arayan yurtiçi kargo genel merkezi müşteri ilişkileri özür diliyor hata oldu yoğunluktan almadılar diyor!yahyakaptan şubesi şahsıma takmış sanırım 5 gün kargomu almaya gelmedğine göre..sorun var ama çözüm yok.!Daha nereye gidelim mağdur müşteri olarak bilemem!işi uzatmak istemiyorum cebimden bebeğimin süt parası kargo firmasının işgüzarlığına gitti helal mı edeyim!!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön